Projektory Mi Laser to dobry wybór dla miłośników filmów

Kiedy myślisz o laserach, prawdopodobnie myślisz o science fiction i Gwiezdnych Wojnach – projektor Mi Laser różni się od tych projektorów tym, że wykorzystuje mikroprojektor. Jest to kompaktowe urządzenie, które wyświetla duże obrazy na ścianę lub do pomieszczenia. Idealny do umieszczenia na ścianie i wykorzystania jako ekran dla Android TV, projektor Mi Laser może być używany na wiele sposobów, nie tylko do oglądania telewizji.

Projektor z solidnym oprogramowaniem

Android TV w projektorze Mi Laser działa z nowym systemem operacyjnym i oferuje szerszy wybór aplikacji Zamiast korzystać z aplikacji ze sklepu Google Play, korzystasz z aplikacji z Xiaomi App Store Sklep Mi App Shop oferuje tysiące aplikacji do wyboru, co czyni go jednym z najbardziej wszechstronnych sklepów z aplikacjami. Możesz również pobierać aplikacje spoza App Shopu za pomocą App Managera. Dzięki temu masz dostęp do wielu aplikacji, których nie ma w App Shopie.

Projektor Mi Laser jest bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze

Wszystko czego potrzebujesz to ściana lub sufit do projekcji oraz urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS z funkcją Bluetooth LE. Otwórz aplikację Mi Laser na swoim telefonie i skieruj go na projektor. Z tego miejsca można dokonać różnych ustawień, takich jak głośność i jasność. Po skonfigurowaniu projektora możesz oglądać swoje ulubione programy na telewizorze z systemem Android.

Możesz również użyć swojego telefonu jako pilota do projektora Mi Laser!

Jest to przydatne w przypadku problemów z poruszaniem się po menu projektora. Można go również wykorzystać jako uniwersalny kontroler do Android TV. Ta funkcja pilota pozwala na sterowanie programami wyświetlanymi na telewizorze za pomocą platformy Android TV. Możesz również użyć go do grania w gry na swoim Android TV lub wysyłania wiadomości do znajomych na portalach społecznościowych, takich jak Facebook i WeChat.Mi Laser Projector to jeden z najbardziej wszechstronnych pilotów! Od kina domowego po salę lekcyjną i niezliczone inne zastosowania. Co więcej, wbudowane instrukcje i samouczki online ułatwiają konfigurację. Pamiętaj tylko, aby umieścić projektor Mi Laser na tyle wysoko, aby każdy mógł go zobaczyć.

Projektor byłby świetnym prezentem dla osób, które lubią oglądać filmy na swoim „dużym telewizorze”. To urządzenie jest idealne dla miłośników kina: oglądając film na projektorze Mi Laser, poczujesz się jak w kinie. Ta wyjątkowa atmosfera jest idealna na romantyczne lub rodzinne wieczory filmowe.